Ημερομηνία δημοσίευσης30 Ιούλιος, 2018 - 13:00
Κλάδος
Περιοχή
Τύπος απασχόλησης

Ο πελάτης, βιομηχανία της Βόρειας Αττικής επιθυμεί να προσλάβει έναν ή μία υπεύθυνο προσωπικού

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες ή άνδρες, θα πρέπει να έχουν τα πιο κάτω αναφερόμενα προσόντα:

Γνώση της εργατικής νομοθεσίας

Γνώση της ασφαλιστικής νομοθεσίας

Αριθμητικές και αναλυτικές ικανότητες

Αυξημένη κοινωνικότητα και ικανότητες επικοινωνίας

Επιθυμητά κάτοικοι βόρειας Αττικής ή Ευβοίας

Τα καθήκοντα της θέσης προβλέπουν:

Διεκπεραίωση προσλήψεων – αποχωρήσεων – τροποποιήσεων συμβάσεων στο ηλεκτρονικό σύστημα Εργάνη

Δημιουργία  και υποβολή προγραμμάτων εργασίας προσωπικού όλου των τμημάτων & εγκαταστάσεων της εταιρείας και όλων των τροποποιήσεων που πραγματοποιούνται

Έλεγχος της  τήρησης των  προγραμμάτων εργασίας του προσωπικού & υπερωριών (μόνο προσωπικό εργοστασίου)

Δημιουργία μηνιαίων βιβλίων αδειών όλων των τμημάτων και εγκαταστάσεων της εταιρείας

Προετοιμασία για την έκδοση μισθοδοσίας (άδειες-ασθένειες-νυχτερινή εργασία-αργίες-μητρότητες κ.τ.λ.)

Ενημέρωση φυσικού αρχείου του προσωπικού

Επικοινωνία με το προσωπικό και επίλυση διαφορών ή αποριών σχετικά με οποιοδήποτε θέμα το οποίο αφορά μισθοδοσία άδεια, κ.τ.λ.

Αναγγελία εργατικών ατυχημάτων

Συλλογή βιογραφικών

Η εταιρία προσφέρει:

Ανταγωνιστικές αποδοχές

Προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης

Διαρκή εκπαίδευση

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε